Producenci

Jaki prezent dla dwulatka?

 

Dwuletnie dziecko potrzebuje zabawek, które będą korzystnie wpływać na jego rozwój i kształtować wyobraźnię. Musisz więc dobrać je bardzo starannie i zrezygnować z tych, które nie przynoszą żadnych korzyści edukacyjnych. Jeśli chcesz wybrać najlepszą zabawkę dla 2-latka, ale wciąż nie masz pewności, co kupić, przeczytaj nasz dzisiejszy wpis. Znajdziesz w nim podpowiedź, za jakim upominkiem powinieneś się rozglądać.

Czego potrzebuje dwuletnie dziecko?

Szukając prezentu dla dwulatka, nie kieruj się wyłącznie reklamami w telewizji. Wybierz taki rodzaj zabawki, który będzie dla dziecka rozwijający, ale niekoniecznie najdroższy i najmodniejszy. Dzieci w wieku 2 lat lubią zabawy z rodzicami, chętnie angażują się w pomaganie im i naśladują dorosłych. Uczą się pewnych postaw, czynności i emocji.

 

Sugerując się tym, możesz wybrać taki rodzaj podarunku, który pozwoli dziecku lepiej poznać dorosły świat. Świetnie, jeśli wybrana przez Ciebie zabawka pozwoli rodzicom na udział w zabawie razem z pociechą.

Zabawki rozwijające umiejętności u dziecka w wieku 2 lat

Dobrym pomysłem na prezent dla 2-latka okażą się panele sensoryczne. W naszym sklepie internetowym znajdziesz płytki dedykowane dzieciom w różnym wieku. Mogą z nich korzystać zarówno maluchy, które raczkują, jak i te, które już chodzą. Wspomniane płytki sensoryczne zostały wypełnione kolorowym i bezpiecznym płynem, który pod wpływem nacisku przemieszcza się, tworząc ciekawe wzory.

 

Szukasz czegoś innego? Wybierz zestaw drewnianych korali do nawlekania. Nie tylko wesprzesz rozwój zdolności manualnych dziecka, ale także pozwolisz popracować nad koncentracją. To doskonała zabawa dla całej rodziny!

 

Wszystkie zabawki sensoryczne, które wspierają rozwój malucha, będą trafionym prezentem.

Zabawa w ogrodzie z dwulatkiem także może być udana!

Dla dzieci, które pod opieką rodziców będą bawić się w ogrodzie możesz wybrać, kolorowe kręgle ze świecącą kulą. Ta gra pozwoli maluchowi nauczyć się zarówno zręczności, równowagi, jak i koncentracji na pionach. Warto, aby rodzice wytłumaczyli dwulatkowi, na czym polegają zasady tej gry i pokazali mu, jak się w nią bawić.

 

Jeśli w ogródku znajduje się piaskownica, postaw na barwniki do piasku w różnych kolorach. Dzieci uwielbiają przesiadywać w piaskownicy, budując zamki z piasku. Ponieważ lubią zabawki, które pobudzają ich fantazję i pomysłowość, a zarazem pozwalają na samodzielne stworzenie czegoś nowego, barwniki będą dobrym prezentem. Można je także wykorzystać w domu do piasku kinetycznego, to również gwarancja świetnej zabawy!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl